کافه هنر و فلسفه

 کامینارت :

در این بخش از سایت یعنی “کافه هنر و فلسفه” می خواهیم موضوعات مهم و درونی انسان را مطرح کنیم که در طول دورانها تا به امروز درگیر آن بوده و هست. بحث و جدل نه، می خواهیم به خرد جمعی برسیم، به راهکار عملی دست بیابیم، تا بتوانیم همه با هم در کنار یکدیگر به رشد و پیشرفت برسیم. از تفکرات تنهایی و مشاوره های دونفره رهایی یابیم و با هم به ساحل دریا، سبزی جنگل، طلایی کویر و … برسیم. کسی نیست ما را یاری کند بجز همگی ما.

الگوی این بخش بدین صورت است که موضوع کافه هنر و فلسفه مطرح می شود و درباره آن توضیحاتی آورده می شود. در زمان بندی اعلام شده همه شما میتوانید نظرات و تحقیقات خود را برای ما ارسال کنید تا بنام شما در سایت قرار بگیرد. همگی مطالب اصلی سایت و نطرات بقیه را می خوانیم و در روزی زیبا در کافه ایی دور هم جمع می شویم تا دیداری تازه کنیم و موضوع را به جمع بندی کاربردی برسانیم. خروجی تمام مطالب را به شکل مقاله، کتاب و یا حتی همایش (بنا بر قوت و محتوی مطالب) بنام تک تک افراد مشارکت کننده و از طرف “کامینارت” به همگان ارائه خواهیم کرد.

از آنجاییکه نام افراد در خروجی یاد شده خواهد آمد و ظرفیت دعوت افراد به کافه موضوع مطرح شده، ممکن است محدود باشد، در این موارد از فعالترین افراد در موضوع مطرح شده دعوت به عمل می آید.

در همین نزدیکی منتطر مطرح شدن اولین موضوع جالب و جذاب ما باشید …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را ثبت کنید